Bydlení v Čeladné,
na které jste čekali!

Původní objekt Žárovce byl postaven ve dvacátých letech minulého století jako bytový dům pro zaměstnance textilní továrny v Čeladné. Zhruba před třiceti lety prošel generální opravou a dále sloužil obyvatelům Čeladné k bydlení.

Po delším období chátrání byl objekt v srpnu 2011 zbourán. Na jeho místě vyrostl nový bytový dům podle návrhu renomovaného projekčního ateliéru KANIA.

Byty v domě jsou řešeny jako prostorné jedno-, dvou- a čtyřpokojové. Největší apartmány nabízí užitnou plochu až 120 metrů čtverečních, většina bytů má prostornou lodžii. Do skončení výstavby bylo možné byty libovolně spojovat a měnit jejich dispozice. Ke každému bytu náleží jedno až dvě parkovací místa v přízemní garáži, případně venkovní stání.

Po dokončení se Residence Žárovec zařadila mezi nejžádanější adresy v Čeladné. Díky jedinečné poloze, moderní architektuře, velkorysému řešení dispozic bytů, vysokému standardu vnitřního vybavení a komfortnímu zázemí patří mezi nejatraktivnější bytové objekty v Moravskoslezském regionu.

více o Čeladné...

Hledáte domov pro rodinu?

Najděte Residenci Žárovec na mapě v Čeladné.